loading...

Zabawki kreatywne z magnesem neodymowym ceny.

Oferowane przez nas magnesy neodymowe są wykorzystywane w wielu przemysłowych branżach, ale także w zabawkach. Pośród dostępnych i nas zabawek, dużą popularnością cały czas się cieszą niezwykłe magnetyczne zabawki. Magnetyczne klocki XMAG2 stymulują umiejętności logicznego i twórczego myślenia oraz wyobraźnię przestrzenną u młodszych i starszych użytkowników. Magnetyczne klocki XMAG2 posiadają prostą konstrukcję - składają się z niewielkiej pałeczki z parą neodymowych magnesów na każdym z końców i stalowej kuleczki. Przez zastosowanie potężnych magnesów z neodymu, prezentowane klocki magnetyczne pozwalają na budowę niesamowitych kształtów i budowli o nieograniczonych możliwościach.

Propozycja dla naszych klientów to również bardzo popularne magnetyczne kulki NeoCube, które podbiły cały świat jako NeoBall, w formie sześcianu składającego się z 216 kulek pokrytych powłoką zabezpieczającą - niklową lub inną, w różnych kolorach.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasza firmowa strona https://magnesy.priv.pl nie wspiera już Internet Explorer'a. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Mozilla Firefox, Google Chrome lub Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube