loading...

Kreatywne zabawki z magnesami cennik.

Magnesy neodymowe mogą mieć dużo zastosowań praktycznych. Służą również do świetnej zabawy. Bardzo dużym zainteresowaniem na przykład się cieszą oferowane przez nas magnetyczne zabawki z rodziny XMAG2, świetnie stymulujące wyobraźnię, umiejętności twórcze i zdolności myślenia zarówno u dzieci i dorosłych bez względu na wiek. Zastosowane w naszych inteligentnych zabawkach niezwykle mocne magnesy neodymowe, pozwalają na budowanie niezwykłych przestrzennych konstrukcji. Ogromną zaletą zabawki z klocków, jest jej niezwykła prostota. Składa się ona z niewielkiej kulki i pręcika z magnesami neodymowym na końcu.

W naszej ofercie posiadamy również ogromnie lubiane i popularne w wielu krajach kulki NeoCube ułożone w postaci sześcianu składającego się z 216 kuleczek powleczonych warstwą niklu lub jaką inną powłoką ochronną w dowolnym kolorze.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasza firmowa strona https://magnesy.priv.pl już nie obsługuje przeglądarki Internet Explorer. Zaktualizuj przeglądarkę na Mozilla Firefox, Google Chrome lub Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube