loading...

Nasza propozycja - uchwyty magnetyczne z magnesem neodymowym NdFeB ceny.

Magnetyczne uchwyty to specyficzny i nietypowy rodzaj magnesu z neodymu, który do swojej pracy używa pole magnetyczne o określonym kierunku działania oraz odpowiedniej sile magnetycznej. Magnetyczne uchwyty, dzięki użyciu specjalnych soczewek w obudowie uchwytu, znacząco zwiększają całkowitą moc - czasami nawet kilkukrotnie. Uchwyty o takiej konstrukcji przeznaczone są do bezpośredniego chwytania, przyciągania oraz przenoszenia przeróżnych elementów bez względu na wielkość.

Do czego mogą służyć uchwyty z magnesami?
Na przykład takie uchwyty z magnesów wykorzystywane są do automatyzacji rozmaitych produkcyjnych procesów. Jeśli uchwyt ma pracować w temperaturze do 450 stopni Celsjusza, warto zastosować uchwyty magnetyczne posiadające magnesy Alnico. Zwykły magnes z neodymu N38 może wytrzymać zakres temperatur do 80 stopni Celcjusza - maksimum do 220 stopni Celcjusza. Poprzez użycie rozmaitych otworów czy obudów, a w nich gwintów zewnętrznych i wewnętrznych, uchwyty z magnesów znalazły swoje zastosowanie też jako przyrządy do poszukiwań podwodnych terenów.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, ale nasza firmowa strona https://magnesy.priv.pl już nie wspiera Microsoft IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Mozilla Firefox, Microsoft Edge albo Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube