loading...

Magnetyzery z neodymu Turbomag® seria XT cena.

Magnesy spotykamy na co dzień nie tylko w naszych domach, (w sprzęcie komputerowym, magnetofonach, kuchenkach mikrofalowych itp.), lecz także w samochodach.

Magnetyzery samochodowe to niewielkie urządzenia elektromagnetyczne lub magnetyczne, poprawiające właściwości paliwa, wody i olejów. Dodatkowo oczyszczając wnętrze instalacji z ferromagnetyków zapobiegają tworzeniu się osadów np. narastaniu kamienia w kotłach. Znacząco wpływając na poziom ułożenia magnetycznych dipoli cieczy znajdującej się wewnątrz magnetyzery "polaryzując" poziom zawirowań mogą znacząco zmienić jej charakterystykę i właściwości. Zaleca się ich montaż w pobliżu filtrów, co umożliwia co pewien czas czyszczenie miejsca, w których je zamontowano.
Stosując w układach dostarczania paliwa magnetyzery posiadające silne neodymowe magnesy wpływamy na poprawę ułożenia dipoli magnetycznych, co gwarantuje z kolei znacznie efektywniejsze spalanie.

magnetyzer Turbomag
Zjawisko magnetyzera zostało odkryte przez Niemców w czasie II-ej wojny światowej - podczas przewożenia samolotami prętów magnetycznych zauważono znaczne zmniejszenie zużycia paliwa. W owych czasach nie znano magnesów neodymowych, a ówczesne magnetyzery miały gigantyczne rozmiary (podobnie jak maszyny liczące). Wynalazki ostatniego 20-lecia sprawiły, iż obecnie są one dziesięć razy mniejsze, zachowując przy tym taką samą moc.
magnetyzer Turbomag
zastosowanie magnesów w motoryzacji

Magnetyzery Turbomag® seria XT czysta oszczędność.

Aktualnie produkujemy magnetyzery nakładkowe, a całokształt naszych badań znalazł realizacje w serii produktów o nazwie kodowej Turbomag® seria XT.
Turbomag® jest prawnie chronionym znakiem towarowym zastrzeżonym Z-303759 w Urzędzie Patentowym RP.
Pamiętaj ! Nasze magnetyzery działają na paliwo nie na silnik. Dlatego też nie ma podziału na pojemność silnika. Paliwo do małego samochodu jest takie samo jak i do dużego więc magnetyzer będzie taki sam.

Zalecamy montować magnetyzery na filtrach, jednak jeśli nie ma takiej możliwości opcjonalnie można montować na przewodach doprowadzających paliwo. Nie ma znaczenia czy będzie to 5,5 cm od listwy wtryskowej czy 20 cm. Proces jonizacji i tak zajdzie, a jego efekt nie jest ulotny.
* na jeden magnetyzer przypadają dwie obejmy wraz z soczewkami magnetycznymi oraz dwa magnesy
Magnetyzery Turbomag® z serii XT-5 i XT-6, które przeznaczone są do samochodów osobowych testowane były na torach wyścigowych Polski. Zdecydowaliśmy się na tak ekstremalne testy po to aby zagwarantować naszym Klientom towar, który daje 100% satysfakcji.

Więcej o magnetyzerach Turbomag ® :
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasz firmowy serwis https://magnesy.priv.pl nie wspiera już Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube