loading...

Testowanie uchwytu magnetycznego na planie serialu Złomowisko.pl.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w drugim odcinku sprawdzany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Eksperymenty przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany sprzęt to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Uchwyt ten można odszukać na naszej stronie w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy też z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w regularnej sprzedaży wraz z potrzebnym oprzyrządowaniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym wskazane jest wyposażenie do rozdzielania metali. Separator magnetyczny czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyszukiwania okazów z metali żelaznych zapodzianych w masie odpadków, w wodzie itp.), czy innego narzędzia tego rodzaju, ułatwia pracę, a czasami jest ostatnim rozstrzygnięciem umożliwiającym selekcję skrawków metalicznych. Także maszyny do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie pracy stosują separatory magnetyczne, natomiast tylko na następnym etapie wdrażają technologie optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa wraz z panem Edkiem to niekwestionowani królowie naszych złomowisk. Można długo szukać, lecz Oni doskonale znajdują sposób na to jak coś co na pozór stanowi górę śmieci zamienia się w dochód. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 zasadniczo oddaje im znaczne usługi bo to bardzo wydajne rozwiązanie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona magnesy.priv.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube