loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Marek i Edek sprawdzają uchwyt magnetyczny.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w odcinku drugim poddawany próbom jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Eksperymenty prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a testowany przyrząd to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Uchwyt ten znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z niezbędnym wyposażeniem.

Złomowisko to miejsce, w którym wskazane jest urządzenie do separacji metali. Magnetyczny separator czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyławiania elementów z metali żelaznych zagubionych w pryzmie odpadów, w wodzie itp.), bądź innego urządzenia tego typu, ułatwia czynności, a momentami jest optymalnym rozstrzygnięciem umożliwiającym segregację odpadów metalicznych. Również narzędzia do oddzielania metali kolorowych w podstawowej fazie aktywności stosują separatory magnetyczne, zaś tylko na kolejnym poziomie stosują procedury optyczne czy wirówki pozwalające na odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek oraz pan Edek to bez wątpienia królowie naszych złomowisk. Zapewne nie tylko, lecz Oni dobrze radzą sobie z tym jak coś co wygląda na pryzmę gratów zmienia się w zysk. UM 65x45, czyli nasz magnes w uchwycie zasadniczo oddaje im znaczne usługi bowiem to bardzo wydajne podejście.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasz serwis https://magnesy.priv.pl już nie obsługuje Microsoft IE. Zaktualizuj przeglądarkę na Google Chrome, Mozilla Firefox albo Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube